Razkrižje

MISEL DNEVA

"Blagoslovljena družina je vrelec neizmerne zemeljske sreče." B. sl. Danijel Halas

Božja beseda


Vir: www.hozana.si

ANKETA

Kako vam je všeč nova osvetlitev na glavnem oltarju?
  ZELO
  V REDU JE
  NI MI VŠEČ
  KAKŠNA OSVETLITEV?
rezultati anket

Svete maše v naši župniji

PETEK, 21. 2. 2020

Peter Damiani, škof, cerkveni učitelj
17.00 za + Ivana Sobočana

SOBOTA, 22. 2. 2020
Sedež apostola Petra
11.00 v zahvalo za 90 let Jožice Šoštarič

NEDELJA, 23. 2. 2020 - 7. nedelja med letom
Polikarp, škof, mučenec
7.30 za žive in rajne vernike
10.00 za + Ivana Zadravec, 1. obl.

------------------------------------------------------------------

PONEDELJEK, 24. 2. 2020
Matija, apostol
17.00 za + Ivanko Baumgartner in starše

TOREK, 25. 2. 2020
Valburga, opatinja
7.30 za žive in rajne vernike

SREDA, 26. 2. 2020 ++ Pepelnica
Aleksander(Branko), škof
17.00 za + Ireno Miholič

ČETRTEK, 27. 2. 2020
Gabrijel ŽMB, redovnik
16.30 molitvena ura pred Najsvetejšim
17.00 za + rod Knehtl in Franca Hosp

PETEK, 28. 2. 2020
Roman, opat
16.30 križev pot
17.00 za + Vinka Pulko in pokojni rod

SOBOTA, 29. 2. 2020
Antonija Firenška, vdova
7.30 za + Justino in Slavka Zadravec

NEDELJA, 1. 3. 2020 - 1. postna nedelja
Albin, škof
7.30 za + Janeza Vozliča, obl., ter starše Vozlič in Žličar
9.30 križev pot
10.00 za + Rudija in Albino Copot, obl.
-------------------------------------------------------
PONEDELJEK, 2. 3. 2020
Neža Praška, klarisa, opatinja
17.00 za + Bernardo Smolkovič

TOREK, 3. 3. 2020
Kunigunda, kraljica
7.30 za žive in rajne vernike

SREDA, 4. 3. 2020
Kazimir, poljski kraljevič
17.00 za + Štefana in Barbaro Horvat

ČETRTEK, 5. 3. 2020
Hadrijan, mučenec
16.30 molitvena ura pred Najsvetejšim
17.00 v zahvalo za službo in blagoslov dela

PETEK, 6. 3. 2020
Koleta (Nika), redovnica
8.00 obisk bolnikov po domovih
16.30 križev pot
17.00 za + Alojza in Sabino Štumpf

SOBOTA, 7. 3. 2020
Perpetua in Felicita, mučenki
7.30 za + Ivanko Golenko

NEDELJA, 8. 3. 2020 - 2. postna nedelja
Janez od Boga, redovni ustanovitelj
7.30 za + Magdaleno Zadravec, obl. in moža Antuna
9.30 križev pot
10.00 za + Ido Balek iz Murske Sobote
---------------------------------------------------------
PONEDELJEK, 9. 3. 2020
Frančiška Rimska, redovnica
17.00 za + Jožefa Pečnika

TOREK, 10. 3. 2020
40 mučencev
7.30 za + Avgusta Vozliča

SREDA, 11. 3. 2020
Benedikt, škof
17.00 za + Nado Mužinčič, 1. obl. in Mužinčičev rod

ČETRTEK, 12. 3. 2020
Justina, devica, redovnica - gregorjevo
16.30 molitvena ura pred Najsvetejšim
17.00 za + Jožefa Režonja iz Renkovcev

PETEK, 13. 3. 2020
Kristina, mučenka
16.30 križev pot
17.00 za + Zito in Franca Režonja

SOBOTA, 14. 3. 2020
Matilda, kraljica
7.30 za + Filomeno in Ivana Vozliča, obl.

NEDELJA, 15. 3. 2020 - 3. postna nedelja
Klemen Marija Dvoržak, redovnik
7.30 za žive in rajne vernike
9.30 križev pot
10.00 v zahvalo za 85 let življenja Jožefa Ščavničarja