Razkrižje

MISEL DNEVA

"Zavedajmo se, da je vse življenje priprava na smrt. To ni nekaj žalostnega, turobnega, ampak veselega, radostnega, saj gremo domov k Očetu, in če ga ljubimo, kdo se tega ne bi veselil." B. sl. Alojzij Kozar

Božja beseda


Vir: www.hozana.si

ANKETA

Kako vam je bil všeč Župnijski dan 2019?
  Zelo
  V redu je, ampak.....
  Ni mi bil všeč
rezultati anket

Svete maše v naši župniji

PETEK, 18. 10. 2019

Luka, evangelist
18.00 v zahvalo ob rojstnem dnevu

SOBOTA, 19. 10. 2019
Pavel od Križa, duhovnik
7.30 za + Jožefa Pečnika

NEDELJA, 20.10.2019 - 28. nedelja med letom -
misijonska nedelja, Rozalina, redovnica
7.30 za + Ferda Kutnjaka in Slavico Kosi
10.00 za žive in rajne vernike

---------------------------------------------------------------

PONEDELJEK, 21. 10. 2019
Uršula, devica, mučenka
18.00 za + Marijo Režonja iz Turnišča

TOREK, 22. 10. 2019
Janez Pavel II:, papež
7.30 za žive in rajne vernike

SREDA, 23. 10. 2019
Janez Kapistran, duhovnik
18.00 za + Pavlo Belovič iz Lendave in Irmo Klovar iz Jalšovca

ČETRTEK, 24. 10. 2019
Anton Marija Claret, škof
17.30 molitvena ura pred Najsvetejšim
18.00 za + Marka in Marijo Đuran

PETEK, 25. 10. 2019
Krizant in Darija (Darinka), mučenca
18.00 za žive in rajne iz družine Ščavničar

SOBOTA, 26. 10. 2019
Lucijan in Marcijan, mučenca
16.00 v zahvalo ob zlati poroki:
Marijan in Zalika Zanjkovič

NEDELJA, 27. 10. 2019 , 30. nedelja med letom,
Sabina Avilska, mučenka
7.30 za + Mirka Beloviča
10.00 za + Simona in Veroniko Kutnjak
--------------------------------------------------
PONEDELJEK, 28. 10. 2019
Simon in Juda Tadej, apostola
17.00 za + Marijo in Ivana Horvat

TOREK, 29. 10. 2019
Mihael Rua, duhovnik, redovnik
7.30 za + Avgusta Vozliča

SREDA, 30. 10. 2019
Marcel, mučenec
17.00 za žive in rajne vernike

ČETRTEK, 31. 10. 2019
Volbenk, škof
17.00 za + Andreja Kosec, 30. obl.

PETEK, 1. 11. 2019
VSI SVETI
Dan spomina na mrtve
7.30 za + Antona in Marijo Srša, ter sestro Antonijo
10.00 za + družine Belovič, Stojko, Horvat in po namenu
14.00 molitev za rajne na pokopališču

SOBOTA, 2. 11. 2019
Spomin vseh vernih rajnih
7.30 po namenu sv. Očeta
10.00 za vse rajne
17.00 za + očeta Franca Režonja, obl.

NEDELJA, 3. 11. 2019, 31. nedelja med letom
zahvalna
Viktorin Ptujski, škof, mučenec
7.30 za + Irmo Klovar
10.00 za + Ido Balek iz Murske Sobote
------------------------------------------------------
PONEDELJEK, 4. 11. 2019
Karel (Drago) Boromejski, škof
17.00 za + starše Karla in Marijo Novak,
ter brata in sestro

TOREK, 5. 11. 2019
Zaharija in Elizabeta, starši Janeza Krstnika
7.30 za žive in rajne vernike

SREDA, 6. 11. 2019
Lenart, opat
17.00 za + Teodorja Žabota in sina Štefana

ČETRTEK, 7. 11. 2019
Engelbert, škof
16.30 molitvena ura pred Najsvetejšim
17.00 za + Janoša Bogdana

PETEK, 8. 11. 2019
Bogomir, škof
17.00 za + Jožeta Pečnika

SOBOTA, 9. 11. 2019
Posvetitev lateranske bazilike
7.30 za + Slavka in Justino Zadravec

NEDELJA, 10. 11. 2019, 32. nedelja med letom
Martinova nedelja
Leon Veliki, papež, cerkveni učitelj
7.30 za + redovnico s. Mimiko Stojko, 18. obl.
10.00 za + Marianne Belovič - Mayer