"V družini si določite, kdaj in koliko boste molili. Od tistega pa nikoli ne odstopite." B. sl. Alojzij Kozar

Kaj najbolj pogrešate v naši župniji?
  Več ljudi pri maši
  Več sodelovanja med farani
  Več vlaganja v ljudi
  Bolj žive in pristne maše

Sestra Marjeta Zanjkovič

OBVESTILA

Misijonarka s. Marjeta Zanjkovič, domačinka iz Gibine, deluje na Madagaskarju.
Njeno delo lahko podprete z donacijo njej osebno na številko:
SI56 0201 4005 1368 933
referenca: SI00 279646
BIC: LJBASI2X
koda namena: CHAR
--------------------------------
SVETI JURAJ NA BREGU - PROŠČENJE LORETSKE MATERE BOŽJE
V nedeljo, 16. septembra 2018, bo proščenje na čast Loretske Matere Božje v župniji Sveti Juraj na Bregu na Hrvaškem. Slovenska sveta maša bo ob 9.00 uri in glavna hrvaška romarska sveta maša ob 11.00 uri. Lepo vabljeni!
SEDMO ŽUPNIJSKO SREČANJE ZAKONSKIH JUBILANTOV,
ki letos obhajajo okroglo obletnico poroke bo v soboto, 15. septembra 2018, ob 14.00. Najprej bo v župnijski cerkvi sv.  Janeza Nepomuka sveta maša, obnovitev zakonskih obljub in po sveti maši družabno srečanje. Vsi jubilanti bodo prejeli vabilo. Zakonske jubilante iz naše župnije in tudi od drugod, ki so bili pri nas poročeni v naši župnijski cerkvi lepo vabim na srečanje!
msgr. Franc Režonja, razkriški župnik
SVETI KRST
V soboto, 25. avgusta 2018,  je prejel zakrament svetega krsta in postal božji otrok Filip Majcen iz Šprinca 8. Rojen je bil 22. decembra 2017 v Murski Soboti; oče: Denis Majcen in mati: Tamara Horvat. Staršem, botrom in domačim iskreno čestitam.