"Trpljenje nas najlepše izoblikuje. Oblikovanje sloni na trpljenju, trudu, temi, tveganju." B. sl. Alojzij Kozar

Kako vam je bil všeč Župnijski dan 2019?
  V redu je, ampak.....
  Ni mi bil všeč

Sestra Marjeta Zanjkovič

OBVESTILA

Misijonarka s. Marjeta Zanjkovič, domačinka iz Gibine, deluje na Madagaskarju.
Njeno delo lahko podprete z donacijo njej osebno na številko:
SI56 0201 4005 1368 933
referenca: SI00 279646
BIC: LJBASI2X
koda namena: CHAR
--------------------------------
SVETI KRST
V soboto, 1. junija 2019, je prejel zakrament svetega krsta in postal Božji otrok Vito Kern iz Ljutomera, Cankarjeva cesta 3, rojen 23. decembra 2018 v Murski Soboti, zakonski sin Aleša in Simone, rojene Horvat. Staršem, botrom in domačim iskreno čestitam.
V soboto, 8. junija 2019, je prejel zakrament svetega krsta in postal Božji otrok David Krajnc iz Razkrižja 32, rojen 30. oktobra 2018 v Murski Soboti, sin Mitje Krajnca in Sandre Žibrat. Staršem, botri in  domačim iskreno čestitam.
V nedeljo, 9. junija 2019, je prejel zakrament svetega krsta in postal Božji otrok Dani Stojko iz Razkrižja 12, rojen 24.1.2019 v Murski Soboti, sin Danijela Stojka in Petre Lebar. Staršem, botrom in domačim iskreno čestitam.
CERKVENA POROKA
V soboto, 1. junija 2019, sta se cerkveno poročila in sklenila zakrament svetega zakona Aleš Kern in Simona Horvat iz Ljutomera, Cankarjeva ulica 3. Novoporočencema iskreno čestitam in jima na skupni poti želim obilo Božjega blagoslova.
V soboto, 1. junija 2019, sta se cerkveno poročila in sklenila zakrament svetega zakona Dejan Vrtič Pal in Sara Ferlin iz Razkrižja 21 a. Novoporočencema iskreno čestitam in jima na skupni poti želim obilo Božjega blagoslova.
V soboto, 1. junija 2019, sta se cerkveno poročila in sklenila zakrament svetega zakona Jernej Kolbl iz Drakovec 88, župnija Mala Nedelja in Julija Žižek iz Šafarskega 10 b.
NAŠI RAJNI
V ponedeljek, 3. junija 2019, je na svojem domu na Veščici 49, umrl Ivan Sobočan. Rojen je bil 19. avgusta 1935 na Srednji Bistrici in pokopan v četrtek, 6. junija 2019 na pokopališču na Razkrižju. Naj počiva v miru. Domačim izrekam iskreno sožalje.
SREČANJE STAREJŠIH
Župnijska Karitas v torek, 25. junija 2019, ob 14.00 pripravlja srečanje bolnikov in ostarelih. Najprej bo v župnijski cerkvi sveta maša, med katero bomo podelili tudi zakrament bolniškega maziljenja. Po sveti maši bo v šotoru v Zavirju pogostitev in družabno srečanje. Prosimo vas, da pripeljete bolne in starejše na srečanje.