"Gospod uči: Pri molitvi najprej iščite Božje kraljestvo. Pa tudi prosite za vsakdanje potrebe. Pri molitvi je bistveno: Zgodi se tvoja volja." B. sl. Alojzij Kozar

Kako ste zadovoljni z novim ozvočenjem v naši cerkvi?
  V redu je, ampak.....
  Ni mi všeč
  Vseeno mi je

Sestra Marjeta Zanjkovič

OBVESTILA

Misijonarka s. Marjeta Zanjkovič, domačinka iz Gibine, deluje na Madagaskarju.
Njeno delo lahko podprete z donacijo njej osebno na številko:
SI56 0201 4005 1368 933
referenca: SI00 279646
BIC: LJBASI2X
koda namena: CHAR
--------------------------------
SEDEŽNINA
V nedeljo, 3. februarja 2019, bo darovanje pri obeh svetih mašah namenjeno za sedežnino v cerkvi. Včasih ste svoj sedež vsako leto plačali. Tudi sedaj ste navajeni na svoje mesto pri sveti maši in prav je, da se s simboličnim darom zahvalite za svoj sedež v cerkvi. Darujte prostovoljni dar. Že v naprej se vam lepo zahvaljujem.
SEJA ŽUPNIJSKEGA PASTO-RALNEGA SVETA
V petek, 25. januarja 2019, bo po večerni sveti maši, ob 17.30 v veroučni učilnici seja Župnijskega pastoralnega sveta. Lepo vabljeni!
VERSKA STATISTIKA ŽUPNIJE RAZKRIŽJE ZA LETO 2018
Krščenih je bilo 7 otrok in pokopanih 11 oseb, 7 mož in 4 ženske; poročilo se je 5 parov. Imeli smo 8 prvo-obhajancev.
DAROVALCI ZA OZVOČENJE
- družina Rozmarič, Šafarsko
- Bernard in Manica Šajnovič, Gibina
Lepo se jim zahvaljujem.
Do sedaj smo zbrali 13.220,00 EUR in smo zaključili z darovanjem.
Vsem darovalcem se še enkrat iskreno zahvaljujem.
Duhovna obnova sodelavcev Karitas
V soboto, 26. januarja 2019, bo v Domu Danijela Halasa v Veliki Polani duhovna obnova za sodelavce Karitas iz vseh župnij murskosoboške škofije.
Sodelavci Karitas, lepo vabljeni!
Škofijsko srečanje zakonskih skupin
Škofijski odbor za družino vabi člane zakonskih skupin, njihove duhovne asistente ter druge zakonce iz murskosoboške škofije na škofijsko srečanje zakonskih skupin, ki bo v nedeljo, 3. februarja 2019, v Domu duhovnosti v Kančevcih.
Predzakonski tečaj v Ljutomeru
Tiste, ki se hočete letos cerkveno poročiti, ali to načrtujete v bližnji prihodnosti, vabimo na predzakonski tečaj, ki bo na župnišču v Ljutomeru. Tečaj bo trajal štiri nedelje - 17. in 24. februar, ter 3.in 10. marec. Vsakokrat bosta po dve predavanji. Začetek ob 15. uri, kratka pavza in sledi drugo predavanje. Lepo vabljeni!