"Blagoslovljena družina je vrelec neizmerne zemeljske sreče." B. sl. Danijel Halas

Kako vam je všeč nova osvetlitev na glavnem oltarju?
  ZELO
  V REDU JE
  NI MI VŠEČ
  KAKŠNA OSVETLITEV?

Sestra Marjeta Zanjkovič

OBVESTILA

Misijonarka s. Marjeta Zanjkovič, domačinka iz Gibine, deluje na Madagaskarju.
Njeno delo lahko podprete z donacijo njej osebno na številko:
SI56 0201 4005 1368 933
referenca: SI00 279646
BIC: LJBASI2X
koda namena: CHAR
--------------------------------
NAŠI RAJNI
+ MAESTRO MARJAN POTOČNIK, ŽUPNIK
V sredo, 12. februarja 2020, je umrl maestro Marjan Potočnik, župnik v Martjancih. Rojen je bil 6. decembra 1949 v Ljutomeru in posvečen v duhovnika 29. junija 1974 v Mariboru. Svoje življenje je posvetil duhovništvu in cerkveni glasbi. Vodil je tudi naš cerkveni pevski zbor, zato smo mu zelo hvaležni. Bil je tudi prvi častni občan Občine Razkrižje. Pogreb je bil v sredo, 19. februarja 2020 v Ljutomeru. Ob 14. uri je bila v župnijski cerkvi sv. Janeza Krstnika pogrebna sveta maša in nato pogreb v ožjem družinskem krogu. Gospod, daj mu večni pokoj in večna luč naj mu sveti. Domačim izrekam iskreno sožalje.
OBISK KIPA MARIJE, KRALJICE MIRU IZ MEDŽUGORJA
Od 23. do 26. februarja bomo v naši župniji počastili kip Marije, Kraljice miru iz Medžugorja. Lepo vabljeni, še posebej letošnji birmanci in prvoobhajanci. Naj nam njen obisk pomaga pri duhovnem življenju naše župnije in naših družin, še posebej naše mladine. Marija, Kraljica miru, prosi za nas!
Za nova okna in vrata v veroučni učilnici so od 2. do 20. februarja 2020 darovali:
Stanko Vozlič, Gibina
družina Horvat – Vinko, Šafarsko