"Kakor človek več Božje besede ne posluša, začne vera pešati." B. sl. Danijel Halas

Kako vam je bil všeč Župnijski dan 2019?
  V redu je, ampak.....
  Ni mi bil všeč

PRIJAVNICA

Dragi starši
ORATORIJ BO V NAŠI ŽUPNIJI POTEKAL OD 17.7.2017 DO 23.7.2017
Oratorij je namenjen otrokom, ki že obiskujejo osnovno šolo. Lahko se ga udeležijo tudi predšolski otroci, vendar ne mlajši od 5 let.
Res vas prosimo, da zaradi organizacije (npr. avtobusa) otroke prijavite pri sveti maši ali v župnišču najkasneje do 10. julija 2017.
Skupaj z izpolnjeno in podpisano prijavnico prinesite tudi prispevek 30 ? za enega otroka.  Za bratce in sestrice pa bo tudi popust. Tako je za 2. otroka v družini cena 20 ?, za 3. otroka pa je zastonj.  Vsega tega za to vsoto ne bi mogli omogočiti, če ne bi imeli sponzorjev, kajti  v to ceno so vključeni vsak dan kosilo, krajši izlet, pripomočki za delavnice in športne dejavnosti ter kopanje.
Za kosilo bo letos poskrbljeno na OŠ Razkrižje. Veseli pa bomo tudi kakšnega priboljška (hvala vsem, ki ste nas lani razveselili z dobrotami), če pa bi kdo želel kaj prispevati za malico oz. prigrizek (sadje, pecivo ali sokove ?) bomo zelo hvaležni.
Če boste želeli, da otrok kakšen dan odide domov že pred zaključkom, nas tisti dan o tem obvestite.
Dragi starši, kadar imate čas, nas lahko obiščete in se nam pridružite na Oratoriju.

PRIJAVNICA - kliknite tukaj